• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Liturgisch centrum De Rank

Lees meer over de Protestantse Gemeente Waddinxveen.

Protestantse Gemeente

Nieuws en informatie over wijkgemeente Immanuëlkerk

Immanuëlkerk

Nieuws en informatie over wijkgemeente Ontmoetingskerk

Ontmoetingskerk

Nieuws en informatie over wijkgemeente De Rank

De Rank

Het laatste nieuws

Samen willen we groeien in geloof, gemeenschap en getal: dat is het doel van de gemeentegroeigroep.

Het programma bestaat uit ongeveer 16 bijeenkomsten, op een avond of een ochtend. We komen vanaf de startzondag 16 september elke 2 weken bij elkaar met een kleine groep mensen om van gedachten te wisselen, te zoeken naar de betekenis van de Bijbel vandaag en samen te groeien in ons geloof. Voor het programma wordt het boek 'Jozua, sterk en moedig', gebruikt. Tijdens iedere bijeenkomst wordt een onderwerp behandeld.

In principe om de week zijn er op de donderdagavond en vrijdagochtend gemeentegroeigroepen. De avonden beginnen om 19.45 uur en eindigen om 22.00 uur, de ochtenden duren van 9.30 uur tot 11.30 uur.
We zijn dan te gast in de huiskamer van één van de deelnemers. Een derde groep is op 17 september bij elkaar geweest om te bepalen op welke avond zij gaan draaien. Welke avond dat is geworden kunt u hier vinden op de website.

Daar kunt u ook de kalender vinden van de Gemeente Groei Groep om de data van de verschillende groepen te bekijken. Trudy Asscheman, 0182-616436,  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Kerkdiensten

Zondag 21 okt 2018

Ontmoetingskerk
  • 09:30 ds. D. Wolse
De Rank
  • 10:00 Ds. Overeem en Dhr. Wassenaar
  • 18:30 Dhr. W.J. de Hek, Amsterdam

Zondag 28 okt 2018

Immanuëlkerk
  • 09:30 ds. G. Geitenbeek, Waddinxveen, Heilig Avondmaal
De Rank
  • 10:00 Ds. W.P. van der Hoeven, Amersfoort (Avondmaal)
  • 18:30 Ds. N. de Boo, Zeist

Activiteiten