• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Inrichting Ontmoetingskerk

  • Inrichting Immanuëlkerk

Wijkgemeente Immanuëlkerk / Ontmoetingskerk

Kerkomroep

Opnames uit de Immanuëlkerk en Ontmoetingskerk, incl. diensten van de Hersteld Hervormde Gemeente.

Een oude, ommuurde Norbertijner Abdij, net over de Belgische grens, te midden van uitgestrekte bossen, dagelijkse gebedsdiensten met de broeders, een prachtig gastenverblijf en een hartelijke ontvangst, stilte, aandacht en verdieping, onverwachte ontmoetingen, goede gesprekken en bezig zijn met bidden en iconen.... 

Ziedaar de ingrediënten die de kloosterdagen in Postel, van 22 tot 24 oktober, tot een bijzondere belevenis maakten voor de groep deelnemers uit diverse Waddinxveense kerken. Hun ervaringen en reacties zijn te vinden in het verslag dat hier te lezen is.

Kerkdiensten

Zondag 31 mrt 2019

Ontmoetingskerk
  • 10:00 ds. G. Geitenbeek

Zondag 7 apr 2019

Immanuëlkerk
  • 09:30 ds. C. Verduijn, Dordrecht ZWO

Palmzondag 14 apr 2019

Ontmoetingskerk
  • 09:30 ds. A. ter Schuur-v.d. Plicht
Immanuëlkerk
  • 19:30 Tineke v.d. Eijk en Niels v. Arkel

Maandag 15 apr 2019

Immanuëlkerk
  • 19:00 Stiltewandeling