• Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

 • Inrichting Ontmoetingskerk

 • Inrichting Immanuëlkerk

 • Liturgisch centrum Immanuëlkerk

Wijkgemeente 't Spectrum

Dienst meekijken

De diensten in de Ontmoetingskerk zijn live én terug te zien.
Klik op onderstaande knop.

Kerkomroep

Opnames uit de Immanuëlkerk en Ontmoetingskerk, incl. diensten van de Hersteld Hervormde Gemeente.

----------------------
Privacy Verklaring

Verstilling zoeken – ont-moeting vinden


‘Ik heb jou, stilte, maar langzaam leren kennen.
Bij al onze contacten nam ik steeds het woord.
Was het mijn onzekerheid of eerder mijn onwennigheid?’


Meditatie in de christelijke traditie. 
Jezus zelf zocht de stilte op. Stilte heeft in het leven een functie. Ze is de verbindende schakel tussen diepere aardlagen van het bestaan – je wordt meer mens. In de christelijke traditie zijn mensen de stilte blijven zoeken. Verschillende (eeuwenoude) meditatiemethoden kunnen je leren om je open te stellen en te ontvangen van God, de Bron van je leven. Mediteren in Waddinxveen
Vanaf september 2020 kun je weer deelnemen aan meditatiebijeenkomsten in Waddinxveen: een oefenplek om je geest te verstillen, je hart te openen en af te stemmen. Stilte is een daarbij een essentieel element: er is verstillende muziek, verstillende aandachtsoefening en meditatieve omgang met een (korte) tekst uit de christelijke traditie. 

Voor wie: iedereen is welkom! We hopen op mensen uit Waddinxveen en de regio.
Waar: Ontmoetingskerk, Dagkapel (Zaal 1), Groensvoorde 3, Waddinxveen
Wanneer: eens per 2 weken op maandagmiddag (16.00 u tot 17.00 u) en maandagavond (20.00 u tot 21.00 u). Uiteraard houden we ons aan de RIVM-Coronaregels en het protocol van de kerken. Dit betekent dat er per middag/avond ruimte is voor 10 deelnemers.
Data: elke twee weken vanaf 21 september 2020.

Kosten en aanmelden: Deelname is gratis. Wel kun je een vrijwillige bijdrage geven ter bestrijding van de kosten. Je moet je (per middag/avond) aanmelden i.v.m. de RIVM-Coronaregels.

Begeleiding, info:
Martien van Bergen

 • website: martienonline.org
 • email: meditatie.Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.l.com
 • telefoon: 0182-619020

Aanmelden: via de aanmeldpagina op martienonline.org; of via een mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Vermeld datum en tijd van deelname.

Kerkdiensten

Zondag 7 mrt 2021

Ontmoetingskerk
 • 10:00 ds. T. Gaastra

Zondag 14 mrt 2021

Ontmoetingskerk
 • 10:00 ds. H.G. van Viegen

Zondag 21 mrt 2021

Immanuëlkerk
 • 16:30 H.G. van Viegen, vesper

Zondag 28 mrt 2021

Ontmoetingskerk
 • 10:00 ds. T. Gaastra, RTW

Vrijdag 24 dec 2021

De Rank
 • 18:30 Kerst = Feest

Activiteiten