• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Banner Sponsorfietstocht 2019

U kunt het werk van de familie Van der Maas ook steunen. U kunt een (structurele) gift doen aan de GZB, met als bestemming het werk van de familie Van der Maas. U kunt daarvoor de bon in deze folder gebruiken (downloaden, invullen en opsturen). Maar nog eenvoudiger is het om online te doneren.

Om dit te doen kunt u hier klikken om naar de pagina van de GZB te gaan. Klik vervolgens op de 'Steun het werk - doneer online' en dan kunt u online een formulier invullen en het is binnen 1 minuut geregeld!

Als u hier een structurele meerjarenschenking van maakt (minimaal 5 jaar), kunt u het hele bedrag ook nog eens (zonder drempel!) aftrekken van de belasting. Dat gaat heel eenvoudig door een formulier (hier te vinden op de website van de GZB) te downloaden. Deze print u vervolgens uit, vult het in en stuurt het naar de GZB. 

Heeft u hier nog vragen over, neem dan contact op met de penningmeester van de Thuisfrontcommissie (TFC): René Tromp (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).