• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

 • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

 • Liturgisch centrum De Rank

Graag nemen we u weer even mee in het proces. De vorige keer schreven we over de verschillende mogelijkheden om de wijkgemeenten van onderdak te voorzien, de scenario’s. Bijna twintig in getal, daaruit moeten we kiezen. Die keuze maken we op basis van criteria, de normen waaraan we de scenario’s toetsen. Elk scenario leggen we als het ware naast de meetlat van de criteria. Zodoende komen we tot een beoordeling.

We benoemden in eerste instantie de volgende criteria (in willekeurige volgorde):

 • Passendheid functies in gebouw
 • Passendheid in de visie
 • Multifunctionaliteit intern gebruik
 • Benodigde aanpassing
 • Verwacht exploitatieresultaat
 • Verwachte benodigde investering / aankoop
 • Verwachte opbrengst verkoop
 • Geografische ligging
 • Afhankelijkheid van derden
 • Procesrisico
 • Verwacht draagvlak intern

Dan lijkt het verder heel simpel: we hebben de wensen van de wijkgemeenten, de scenario’s, de criteria en de financiële randvoorwaarden. Hoe ingewikkeld kan het zijn?
Nou, best wel. Want er zitten ook heel wat criteria in die je moet ‘wegen’ en dat doet iedereen weer anders. Wensen moeten tegen het licht worden gehouden, hoe belangrijk zijn ze? Veel gesprek dus, veel zaken die verder onderzocht moeten worden enzovoort. Er komt vast iets moois uit, maar hoe dat er uit ziet? We houden u op de hoogte. Het proces blijvend in uw voorbede aanbevolen.

Opnieuw vindt u onder dit bericht mijn contactgegevens. Schroom niet om te reageren.
Jan Boer Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | 06-11111538