• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De afgelopen weken hebben de kinderen van de kindernevendienst heel hard gewerkt. Ze mochten een mooie boom met druiventros maken voor onze nieuwe dominee. Zie het prachtige resultaat (onder in het groot).
En we namen afscheid van onze 'dominee' Bram Wassenaar die ruim een jaar als pastoraal medewerker betrokken is geweest bij de Rank. De kinderen hebben hun handje omgetrokken, versierd en uitgeknipt. Samen vormt het een mooi geheel.

 

Dominee Bram heeft beloofd het een mooi plekje te geven in zijn nieuwe huis in Brabant!

Voor de twee dopelingen zijn de vlaggetjes weer geknutseld. De kinderen vinden het leuk om wat voor een ander te maken en dat merk je bijv. door de naam van Teun op een vlaggetje voor Teun. Extra netjes werden de vlaggetjes versierd. Wat zullen we erop maken? Een kerk, een ballon, een hart, een feestslinger, een regenboog en nog veel meer. 

Een hartelijke groet namens de kindernevendienstcommissie, 
Anne Molenaar, Annet Looijen en Sylvia van de Krol

Boom met druiventros bij intrede ds. Harald Overeem

Boom met druiventros bij intrede ds. Harald Overeem

Kerkdiensten