• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Diaconale avondmaalscollecte op 8 december voor Care for Family

| “Van een uitkering kun je als gezin met drie kinderen moeilijk rondkomen.”
| “Soms is mijn geld op, zonder de uitdeeltas zou ik niets te eten hebben.”
| “Na de echtscheiding en andere gezinsproblemen komt deze hulp als geroepen.”
“Zonder deze hulp zouden we nog dieper in de put terecht zijn gekomen.”

Dit zijn zomaar enkele reacties van mensen die gebruikmaken van de hulp van Care for Family. De stichting Care for Family in Waddinxveen biedt praktische hulp aan gezinnen en personen die om wat voor reden dan ook in de (financiële) problemen zijn geraakt. Door hen te helpen krijgen zij meer zin in het leven, hoop voor de toekomst en de kracht om daaraan te bouwen.

Care for Family is een 100% vrijwilligersorganisatie. Om de kosten van bijvoorbeeld opslagruimte en levensmiddelen te kunnen dekken, is de stichting volledig afhankelijk van donaties in de vorm van geld en goederen. Hoe hoger de opbrengst, hoe meer mensen op hulp van Care for Family kunnen rekenen. Door middel van verschillende projecten zoals de Uitleenbank en het Care for Family Home steunt Care for Family inwoners van Waddinxveen en omgeving die op bijstandsniveau leven.

Van harte aanbevolen!
de diaconie

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten