• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Kerkbalans 2021

Terwijl we net de vorige Alpha-cursus afronden, mogen wij als team jullie uitnodigen voor een nieuwe cursus die we dit najaar binnen de vereisten van de corona maatregelen gepland hebben tussen 23 september en 2 december.

Op woensdag 23 september gaat een Alpha-cursus van start. In tien interactieve en gezellige bijeenkomsten ontdekken de deelnemers wat het christelijk geloof inhoudt. Elke avond begint met een lekkere maaltijd. Hét moment om elkaar op een ontspannen manier goed te leren kennen.

Na de maaltijd luisteren de Alpha-deelnemers naar een kort en inspirerend verhaal. Elke bijeenkomst staat een ander onderwerp centraal waarover de Alpha-deelnemers doorpraten in kleine gespreksgroepen. De cursus is gratis en vrijblijvend en wordt op woensdagavond gegeven van 19.00 tot 21.45 uur in een nog nader te bepalen locatie in Waddinxveen. Dit heeft onder meer te maken met het aantal verwachte deelnemers en de ruimte die daarvoor binnen de 1,5 m samenleving nodig is.

Het is daarom handig om ons vrijblijvend te laten weten of je eventueel van plan bent deze cursus te gaan volgen. In Nederland hebben ruim 300.000 mensen al een Alpha-cursus gevolgd. Of je jong of oud, gelovig of niet-gelovig bent; je bent van harte welkom! Kom gewoon de eerste avond vrijblijvend proeven.

Voor meer informatie neem: contact op met Jeroen van Gent | 06-20012758 | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Marlies Berkouwer-van Setten | 06-16597648 | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten

Activiteiten