• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Wij kennen allemaal wel iemand in ons leven die we toewensen dat ze Gods liefde leren kennen en ervaren.
Hoe delen we dat? Waar beginnen we? Het is onze roeping om ons open te stellen en onze naasten over Jezus te vertellen.

Als het moeilijk is om het moment te vinden, of de woorden, of de moed, kun je ze simpel uitnodigen voor de Alpha cursus.Tijdens de Alpha cursus stellen wij ons open op waardoor er ruimte ontstaat voor deelnemers om zichzelf te zijn en om na een maaltijd gezamenlijk een eerlijk gesprek te hebben over de aan het christelijk geloof gerelateerde levensvragen.

Wie nodig jij uit? Misschien begint het bij jezelf.

De cursus wordt op de woensdagavonden tussen 23 september tot 2 december georganiseerd in de TOV school in de Triangel.
Meer informatie kunnen je vragen aan Jeroen van Gent, 06-20012758 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Of kijk op de website van de Alpha cursus.

Jeroen van Gent

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten