• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Kerkbalans 2021

Vandaag ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van ds. H.W. van den Brink op 22 december jl. op de leeftijd van 96 jaar.

Veel gemeenteleden van De Rank, zeker die van het eerste uur, herinneren hem als een aimabele en bevlogen predikant. Als ‘Rank’ hebben wij veel aan hem te danken vanwege zijn betrokkenheid als adviseur en stimulator bij de oprichting van De Rank.

In zijn preken appelleerde hij vaak aan de impact die de gemeente heeft in de samenleving. Een bekende uitspraak van hem, vlak voor het uitspreken van de zegen was "Wat gaat er van De Rank uit, als de kerk uitgaat?".
Hoewel het echtpaar van den Brink zelf geen kinderen had, was hun belangstelling voor de jeugd opvallend groot.

Via de deze link kunt u het officiële bericht van overlijden inzien met alle bijbehorende informatie.

De kerkenraad

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten

Activiteiten