• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Kerkbalans 2021

Een bericht voor de kinderen en de ouders
Aan de kinderen: Wat is het jammer dat we niet bij elkaar kunnen komen, maar de kindernevendienst stopt niet. Jullie kunnen thuis de werkjes doen en papa of mama kunnen jullie de verhalen vertellen, want deze zetten we elke week op de jeugdpagina van de website. Doen jullie gezellig mee?

Wij vinden het leuk als jullie de resultaten van jullie werkjes via een foto met ons delen. Deze kunnen jullie mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

En aan de ouders, wij hopen dat jullie met plezier de verhalen aan jullie kinderen zullen vertellen! Het eerste verhaal in het document is voor de groepen 1 en 2, het tweede verhaal voor de groepen 3 en 4 en het derde verhaal voor de de groepen 5 en 6. Het kan voorkomen dat u een verhaal van een andere groep meer passend vindt bij uw kind(eren) vertel dan gerust het betreffende verhaal!

Mochten er vragen zijn, stel ze gerust! via het genoemde mailadres kunt u ons bereiken.

met hartelijke groet,
Anne, Marion, Sylvia en Joyce

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten

Activiteiten