• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • moederdag-verwen-actie

De komende twee Bijbelleesavonden staan in het teken van discipelschap.

Op dinsdagavond 13 april willen we met elkaar inzoomen op het thema zelfverloochening. Het volgen van Jezus kost ons wat. Jezus zegt in Marcus 8: 'wie mijn volgeling wil zijn, moet zichzelf verloochenen'.
Over dit onderwerp willen we met elkaar een aantal teksten lezen en doorpraten.

We starten om 20:00 uur, vanaf 19:45 uur is het mogelijk om in te loggen in ZOOM via deze link. Iedereen is van harte welkom om mee te doen! De teksten zullen voorafgaand aan deze avond worden verspreid aan deelnemers van eerdere avonden. Mocht u/jij nog niet eerder een Bijbelleesavond hebben bezocht en mee willen doen? Stuur dan even een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., dan sturen wij de teksten toe.

Commissie V&T

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten

Activiteiten