• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Banner Rommelmarkt 2019

In de schikking op Gedachteniszondag (25 november) verbeelden de 3 witte rozen de Vader, Zoon en Heilige Geest. Naar zijn beeld zijn wij geschapen.

De rode rozen de nabestaanden. Rood als kleur voor liefde en lijden, verdriet om de gestorvene. De grote bloem voor de overledene. Uit ons midden, maar nog wel verbonden. De boog betekent dragen en steunen. De klimop staat voor trouw. Gedragen door God en gesteund door de gemeente.

Voor wie in het afgelopen jaar een geliefde heeft moeten missen, hebben wij kaarsen staan die meegenomen mogen worden. Hierop staat de tekst: Gedenk de mens die sterft in het licht van de Levende. Hij is in liefde geborgen bij de Eeuwige.

De Liturgische Bloemschikgroep

Klik hier voor een overzicht van alle schikkingen in de afgelopen jaren

Sponsor de werkvakantie van jongeren in Gambia

Klik voor meer info

Kerkdiensten

Activiteiten