• Coenecoop College, locatie van De Rank

 • Liturgisch centrum De Rank, wit

 • Liturgisch centrum De Rank, paars

De Week van Gebed is een jaarlijks terugkerende week waarin christenen samen bidden. Missie Nederland organiseert deze gebedsweek samen met de Raad van Kerken. Wereldwijd bidden miljoenen christenen mee. Door samen te komen ervaren we eenheid en nemen we verantwoordelijkheid door te bidden dat het onrecht in de wereld zal stoppen, zodat mensen in vrede kunnen leven.
De centrale Bijbeltekst van de Week van Gebed komt dit keer uit het boek Deuteronomium 16 vers 10-20. Een hoofdstuk waarin Gods regels voor feesten als vanzelf overgaan in een opdracht om rechters aan te stellen die recht spreken.

Het thema, recht voor ogen, komt dit jaar van christenen in Indonesië die ook strijden voor recht om in vrede samen te kunnen leven.

Ook dit jaar doen de kerken in Waddinxveen weer mee met deze Week van Gebed.

 1. Zondag 20 januari 20.15 tot 21.15: Sing-in in de Bethelkerk 
 2. Maandag 21 januari 19.30 tot 20.30: Gebedsbijeenkomst in het NAP gebouw 
 3. Dinsdag 22 januari 19.30 tot 20.30: Gebedsbijeenkomst in het NAP gebouw 
 4. Woensdag 23 januari 19.30 tot 20.30: Gebedsbijeenkomst in het NAP gebouw 
 5. Donderdag 24 januari 19.30 tot 20.30: Gebedsbijeenkomst in het NAP gebouw 
 6. Vrijdag 25 januari 19.30 tot 20.30: Gebedsbijeenkomst in het NAP gebouw 
 7. Zaterdag 26 januari 15.30 tot 16.30: Kidspraise in de Bethelkerk
  (zie ook plaatje onderaan dit bericht)

Het NAP gebouw is aan de H. Heijermanslaan 4.

Tijdens de gebedsbijeenkomsten gaan we samen zingen, bidden en hebben we een korte overdenking. Er zal in kleine groepjes gebeden worden, voelt u zich dan vooral vrij om hardop of in stilte mee te bidden.

'Want het gebed van een rechtvaardige is krachtig en mist zijn uitwerking niet!' Jakobus 5:16

ledereen is van harte welkom!

Gebedswerk Waddinxveen

Sponsor de werkvakantie van jongeren in Gambia

Klik voor meer info

Kerkdiensten