• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Banner Sponsorfietstocht 2019

Het is al weer januari, maar we blikken nog even terug op de vorige maand. De kinderen leefden erg toe naar het kerstfeest. In groep 1/2 hebben we adventskalenders gemaakt, waarop je kon zien dat je steeds dichter bij Kerst kwam en met het kerstfeest mochten de kinderen zelf lichtdrager zijn met Jezus als onze grootste Licht­drager.

Met een led lampje voor zichzelf en een waxinelichtje voor een ander kwamen ze de kerk inlopen op eerste kerstdag. Dat wij ook zo’n lichtje mogen zijn in deze donkere wereld. De komende weken gaan we vertellen uit het boek Ester.

Een hartelijke groet namens de kindernevendienstcommissie,
Anne Molenaar, Annet Looijen en Sylvia van de Krol

Aanmelden sponsorfietstocht 14 september

Klik voor meer info

Kerkdiensten

Activiteiten