• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Banner Sponsorfietstocht 2019

Deze weken vertellen we tijdens de nevendienst verhalen over Ester en hoe zij als koningin van het machte rijk Perzië haar Joodse volk mag redden. Ook als zij daarvoor naar de koning moet gaan en niet weet hoe dit afloopt. Voor de kinderen bekende en spannende verhalen. 

Na de verhalen van Ester is het tijd om te starten met het paasproject. Het thema dit jaar is: God kiest, God redt.. kies jij ook?
Het paasproject neemt ons mee op de weg van de discipelen, die Jezus volgen naar Jeruzalem.

Jezus vertelt de mensen over de weg die Hij wil en moet gaan. Over wat er gaat komen, maar de discipelen lijken Jezus keuzes niet te begrijpen. Jezus is in zijn keuzes een voorbeeld voor zijn discipelen en voor ons.

Tijdens de 40-dagentijd nemen we de kinderen mee op weg, achter Jezus aan.

De kindernevendienstcommissie,
Anne, Sylvia en Annet

Aanmelden sponsorfietstocht 14 september

Klik voor meer info

Kerkdiensten