• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Banner Sponsorfietstocht 2019

We merken dat het in de vacante periode wat moeilijker is om van de gebeurtenissen in de gemeente op de hoogte te blijven. En dat is jammer, want meeleven met elkaar is een belangrijk onderdeel van het gemeente zijn.

Daarnaast moet ook de administratie up-to-date blijven. Of het nu om blijde gebeurtenissen gaat, zoals een geboorte of een huwelijk of droevige, zoals een overlijden, is het goed om daarover geïnformeerd te zijn en met elkaar mee te leven.


Daarom een vriendelijk verzoek om hiervan ook een bericht aan de scriba te sturen. Het liefst het kaartje bij geboorte of overlijden en anders via email.

Het postadres is Burgemeester Trooststraat 18, 2741 TV  Waddinxveen, het email adres is Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Hartelijk dank voor uw medewerking!

De kerkenraad

Aanmelden sponsorfietstocht 14 september

Klik voor meer info

Kerkdiensten