• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Banner Sponsorfietstocht 2019

Bijbellezen met mensen ergens anders in de wereld is een inspirerende ervaring. Het maakt verschil of je de Bijbel leest als inwoner van Nederland of van Albanië. Vanuit de Thuisfrontcommissie van de familie Van der Maas hebben we 3 avonden gepland om een bijbeltekst te gaan lezen en uit te diepen. Aad van der Maas leest dezelfde bijbeltekst met een aantal mensen in Albanië. Op de laatste avond willen we dan kijken wat de verschillen, maar mogelijk ook de overeenkomsten zijn.

Om zo figuurlijk de afstand van ruim 2100 kilometer te overbruggen en van elkaar te leren en te leren kennen. De 3 avonden zijn om de 2 weken op woensdag: 8 en 22 mei en 5 juni. Doet u mee? U kunt zich aanmelden bij René Tromp (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of Jelle Minnema (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

Aanmelden sponsorfietstocht 14 september

Klik voor meer info

Kerkdiensten

Activiteiten