• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

	Op vrijdagmorgen 21 juni zijn we met de vrijdagmorgen-groeigroep van plan een bezoek te brengen aan het Israëlcentrum in Nijkerk. De nieuwe zomertentoonstelling met de naam Expeditie Israël is pas geopend.
In deze unieke tentoonstelling worden de verhalen van vroeger en nu verbonden. Neem een kijkje in de tent van Abraham, bezichtig unieke voorwerpen uit de tijd van de Bijbel, zeef als een echte archeoloog en waan je door Virtual Reality op het meer van Galilea.

We willen ieder die mee wil, van harte uitnodigen met ons mee te gaan. De toegang, koffie en thee zijn gratis en we nemen ieder zelf een lunchpakketje mee.

We vertrekken om half 10 vanaf de parkeerplaats bij het nieuwe gemeentehuis en hopen aan het begin van de vrijdagmiddag weer terug te zijn.

Lijkt het je leuk om mee te gaan, geef je dan voor 17 juni op bij Margreet Zandbergen, 0182-742758 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.