• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Alle Flessen verzamelen bij de Appie!
In de maand juni biedt de Albert Heijn in Waddinxveen de opbrengst van de flessenautomaat aan voor het project Fajara in Gambia, het project waar de groep jongeren van onder andere de Rank naar toe gaat. Een heel fijn aanbod natuurlijk!

Wij willen u graag vragen om vooral alle lege flessen of flesjes in te leveren bij de AH aan het Koningin Wilhelminaplein en het bonnetje te doneren voor onze reis.

Een klein bedrag kan tot een mooie opbrengst leiden. Alvast bedankt!

High Tea
Op zaterdag 15 juni organiseert Geloof in Gambia een gezellige High Tea voor jong en oud. Kom allemaal lekker smullen van al het lekkers dat er klaar zal staan. De opbrengsten zijn volledig voor het project in Gambia waar 25 jongeren uit de Rank in augustus aan de slag zullen gaan. Aanmelden kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Verdere informatie volgt nog. Voor vragen of opmerkingen kunt u terecht bij Rachelle Harteveld.
Locatie: Mercuriusweg 6 | Tijd: vanaf 13.30 uur.
Neem al je vrienden en familie mee voor een gezellige middag. Tot dan!

En anders...
Geen flessen in te leveren of op 15 juni geen tijd?
Ook dan kunt u de jongeren steunen voor deze werkvakantie naar Gambia!
Klik hier om te doneren.

Dank alvast voor uw steun!

 

De groep "Geloof in Gambia"

 

Kerkdiensten