• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Snuffelmarkt 2019

Waar kerkt u in 2021? Het antwoord weet het projectteam nog niet, maar we hebben de afgelopen tijd hard gewerkt.

Woensdag 3 juli hebben we deze informatie met u mogen delen op de gemeenteavond. Was u niet in de gelegenheid om te komen? Geen probleem! Om open en transparant te zijn over de ontwikkelingen delen we deze informatie via deze website, klik hier voor het verslag en hier voor de documenten. Hier vindt u ook de presentaties en de informatie die op de gemeenteavond zijn gedeeld.

Het projectteam gaat met vakantie en zal begin september zijn taak weer hervatten.

Een hartelijke vakantiegroet van het projectteam ‘naar een †huis voor de PGW’.