• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Snuffelmarkt 2019

Nog een paar nachtjes slapen…… en dan is het zomervakantie! In de zomervakantie gaat de kindernevendienst gewoon door, maar wel in afgeslankte vorm. Soms zijn er twee groepen en soms is er één grote groep. Dit in verband met de vakantie van de leiding en hulpen, maar er zullen ook veel kinderen op vakantie zijn, denken we.

Op zondag 21 juli zijn er de bekende drie groepen, zondag 28 juli is de verdeling groep 1-3 en groep 4-6. 

Daarna is er één groep namelijk 1-6. Op zondag 1 september zijn er weer drie groepen. De kinderen gaan dan nog naar hun ‘oude ’groep. 

Op 1 september zullen we in de kerkdienst afscheid nemen van de kinderen die na de vakantie naar groep 7 van de basisschool gaan. Deze zondag is de laatste keer dat alle kinderen nog in dezelfde groepen zitten als voor de vakantie. Vanaf zondag 8 september gaan de kinderen naar hun nieuwe groep: groep 3 kinderen gaan dan naar groep 3/4, groep 5 kinderen mogen dan naar groep 5/6 en de kinderen van groep 7 mogen in de kerk blijven zitten en af en toe naar de basiscatechese onder de kerkdienst.

We wensen alle kinderen samen met hun ouder(s)/verzorger(s) een fijne zomer toe!

Een hartelijke groet van de kindernevendienstcommissie,
Anne, Annet en Sylvia