• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

  • Snuffelmarkt 2019

David schrijft: "Eind april zijn we vertrokken richting Belém, Brazilië. Daar werden we hartelijk ontvangen door dominee Tiago en zijn familie. Voornamelijk aan het begin hadden we last van allergieën, huidirritaties en maagkrampen. Dit kwam onder andere doordat het kraanwater niet drinkbaar was, maar wat we wel gedronken hadden. Naast Tiago hebben we Rodrigo en Daiana, evangelisten, ontmoet. We zijn naar hun kerk geweest en hebben een kerkdienst geleid.

Daarnaast hebben ze ons de cultuur leren kennen, waarbij ik veel nieuwe vruchten heb geproefd.

We zijn naar verschillende organisaties geweest, waaronder Youth With A Mission. Op deze zwaarbewaakte locatie volgen mensen voor een periode van 2 tot 4 jaar een bijbelschool. Het gebeurt regelmatig dat er iemand in de omgeving mishandeld, misbruikt of zelfs vermoord. wordt. Er zijn veel bendes actief en daarnaast zijn er inheemse dorpen waar veel jonge meisjes misbruikt worden. Vanuit Youth with a Mission en later ook Word of Life hebben we geholpen met het opzetten van sportactiviteiten en hebben we geëvangeliseerd.

Via de Amazone rivier zijn we naar een armere buurt gevaren, deze reis duurde circa 30 uur. In deze buurt waren de voorzieningen zeer beperkt. Zo ontbrak het bijvoorbeeld aan schoon water. Hiervoor hebben we waterfilters uitgedeeld. Verder hebben we het geloof kunnen delen met onder andere de plaatselijke christenen. Ook hebben ze ons laten zien hoe ze daar leven.

Eind mei zijn we weer vertrokken en terug gegaan naar de Logos Hope. Ik ben daar aangesteld over de fietsen op het schip omdat ik Nederlander ben. Eind juni hebben we zonder ernstige gevolgen een aanvaring gehad met een vrachtschip.
Ik voel me een gezegend mens, God is goed!"

Mededelingen van het ThuisFrontTeam
Mede door uw giften zitten we ongeveer aan 43% van het totaal benodigde bedrag, hartelijk dank daarvoor. Bidt en dankt u mee voor Davids’ evangelisatiewerk? Wilt u meer lezen en/of wilt u weten hoe u David kunt  steunen? Kijk dan hier op de website of lees hier de laatste nieuwsbrief (juli 2019) of de eerdere nieuwsbrieven (ook aan te vragen via een mailtje naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).

TFT David Begeer