• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

In 2001 gingen de clubs van De Rank voor de allereerste keer met elkaar een middagje op stap. We zijn bijna 20 jaar verder en gaan dus ook voor de 20e keer op pad met de jeugd uit De Rank, maar inmiddels ook met jeugd van buiten De Rank. Reden voor een feestje! Dat feestje gaan we geven in het weekend van 24-26 april (en dus niet 15-17 mei, zoals eerder gecommuniceerd).

We hopen dan met alle jeugd van groep 3 tot en met 15 jaar een geweldig feest te beleven op ons jaarlijkse kamp. Wij hebben er al ontzettend veel zin in! Zetten jullie het feestje ook in jullie agenda’s en op de kalender?

 

 

Want hier wil je bij zijn!

De kampcommissie

Vanwege het coronavirus
zijn er geen activiteiten in De Rank.

De kerkdiensten op zondagmorgen
worden via Youtube uitgezonden.

Meer informatie

Kerkdiensten