• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Aanmelden voor de eerstvolgende dienst
Via onderstaand formulier kun je je tot en met zaterdagochtend 12:00 uur aanmelden voor de eerstvolgende kerkdienst. Op dat moment, of eerder als het maximaal aantal mensen is bereikt, wordt het formulier gesloten en kun je je vanaf komende zondag 12:00 uur weer aanmelden voor de volgende week.
Voor kinderen is er oppas en kindernevendienst (groep 1 t/m 6). Zij gaan niet via de hoofdingang naar binnen, maar worden bij de zij-ingang opgevangen en door de leiding naar hun eigen lokaal gebracht. Na de dienst kunnen ze daar ook weer worden opgehaald.
Lees voordat je komt eerst de richtlijnen voor het bezoeken van kerkdiensten en/of de veelgestelde vragen over corona maatregelen in De Rank: klik hier.

Meer informatie over de dienst kun je lezen in het artikel over de betreffende zondag op de website.

  

 
na aanmelding kan het enkele minuten duren voordat bovenstaande is bijgewerkt

 

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten