• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Journalist Sinan Can bezocht voor zijn reportages en documentaires diverse landen, voornamelijk in het Midden-Oosten en Noord-Afrika.

Hij deed verslag van oorlogen en conflicten, en belichtte politieke en sociale ontwikkelingen. Ieder land heeft veel meer kanten. Die kanten komen aan bod in zijn radioprogramma Sinans Atlas, wekelijks te beluisteren in de nacht van zaterdag op zondag tussen 01.00 en 01.30 uur bij BNNVARA op NPO Radio 1.

In de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 juli is Aad van der Maas een half uur te gast bij dit radioprogramma. Sinan praat met zijn gasten over het land waaraan zij hun hart verloren hebben. Dit levert fascinerende verhalen op. In het gesprek met Aad gingen zij in gesprek over zijn werk daar, de Albanese cultuur en natuur, en de mooie en minder mooie kanten van het land.

Maar u hoeft er niet voor op te blijven ?, u kunt het ook terugluisteren door (vanaf zondag 5 juli) op uw favoriete link te klikken: NPO Radio 1 of Spotify (of andere podcast-apps).

Luisteren van harte aanbevolen!

De Thuisfrontcommissie

Klik hier voor meer informatie over de uitzending van de familie Van der Maas naar Albanië

 

Sinan Can in gesprek met Aad van der Maas (klik voor grotere foto)