• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De familie Van der Maas is nu een paar weken in Albanië, uitgezonden namens de GZB door onze wijkgemeente. Zij hebben een blog geschreven over de eerste ervaringen op de site van de GZB:

Onze eerste weken in Tirana  
We kijken terug op een mooie uitzenddienst op 2 juli. Het was heel bemoedigend om te merken dat zoveel mensen met ons en ons werk meeleven. Zo mochten we gezegend door God vertrekken naar Albanië.  Halverwege juli zijn Aad en Chris met de auto afgereisd. Het was een prachtige route. Chris vierde zijn 15e verjaardag in Bosnië, waar we gewekt werden door een moskee vlak naast onze hotelkamer. Dineke en Jos kwamen een week later met het vliegtuig. De verschillen in Albanië zijn groot.

Er zijn heel rijke ... Lees meer 

 

Op 9 september ontvingen deze recente foto's van Aad en Dineke:

In dit gebouw, dat vroeger gebruikt werd door de communistische partij, huurt de VUSH 2 kamers, waaronder Aads werkkamer

Aads werkkamer, die hij afgelopen week heeft ingericht

winkelstraat in buurt van VUSH kantoor