• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

In de ZWO-dienst van zondag 8 oktober is er aandacht voor het nieuwe ZWO jaarproject waarvoor in De Rank zullen gaan sparen.

In overleg met de kerkenraad en de Thuisfrontcommissie hebben we besloten dit seizoen ook als ZWO aandacht te besteden aan de uitzending van de familie Van der Maas. Zoals u weet zijn zij uitgezonden naar Albanië door de GZB om daar het theologisch onderwijs vorm te gaan geven. Als gemeente De Rank zijn wij hun thuisbasis én uitzendende gemeente. Dit heeft consequenties: meeleven, gebed, financieel enzovoorts. 

In de dienst op 8 oktober wordt een aantal filmpjes getoond. Deze kunt u hieronder bekijken door erop te klikken. De volledige tekst van de interviews (waarvan een deel is te zien in filmpje 1 en 2) kunt u hier teruglezen.

 

  • Film 1 - geeft inzicht in het leven in Albanië met foto’s van dorpjes en een beeld van leven in armoede, foto’s uit de hoofdstad Tirana met alle dure auto’s die er ook rijden en een beeld van de kerken waarbij familie v.d. Maas betrokken zijn:  • Film 2 - is het interview met Keta:  • Film 3 - is het interview met Vera:  • Film 4 - is een groet van Fam. v.d. Maas: