• Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Inrichting Ontmoetingskerk

  • Inrichting Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Immanuëlkerk

Bij het opstellen van het beleidsplan en de plaatselijke regeling is een missie en visie gedefinieerd. Uitgangspunt bij de plaatselijke regeling om te komen tot een kleinere kerkenraad en een grotere betrokkenheid van de gemeente bij de dingen die de gemeente doet. Er is gekozen voor een model van een kerkenraad met werkgroepen [LINK}. Deze werkgroepen hebben een bepaalde mate van autonomie maar wel binnen de kaders van het beleidsplan. Voor het maken van dit beleidsplan hebben we eerst een nieuwe missie en visie opgesteld door een werkgroep.

Missie
Wij, als geloofsgemeenschap van de Protestantse gemeente te Waddinxveen, weten ons verbonden met het verhaal van God en mensen, dat ons in de Bijbel wordt aangereikt. Bevrijd en bemoedigd door dat verhaal, willen we bescheiden en vastberaden de boodschap van Gods liefde en gerechtigheid, waar de Bijbel over spreekt, uitdragen.

Visie
Wij staan midden in de samenleving en willen een gastvrije en betrokken gemeente zijn voor jong en oud. In gezamenlijke bijeenkomsten zoeken we de ontmoeting met God en leren van en met elkaar de Bijbel als inspiratiebron te gebruiken. Wij houden in al ons spreken en handelen rekening met verschillen in geloofsbeleving binnen en buiten de gemeente. De beloften van Gods’ koninkrijk zijn het inspirerende vergezicht dat ons gaande houdt.

Klik hier voor het beleidsplan 2020-2024 en hier voor de plaatselijke regeling 2020-2024.

Kerkdiensten

Zondag 21 dec 2025

Ontmoetingskerk
  • 11:00 ds. M.M. Leijdens, Burgh Haamstede

Woensdag 24 dec 2025

Immanuëlkerk
  • 21:30 ds. C.C.A. Melgers

Eerste Kerstdag 25 dec 2025

Ontmoetingskerk
  • 11:00 pastor A. Bosman

Zondag 28 dec 2025

Ontmoetingskerk
  • 11:00 ds. G. Geitenbeek, Waddinxveen

Oudjaarsdag 31 dec 2025

Ontmoetingskerk
  • 19:00 ds. C.C.A. Melgers