• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

 Archief liturgische schikkingen De Rank 

Het thema van deze doopdienst was: ‘Moet je door het water gaan?’ Gelezen werd uit Jesaja 43: 1 – 4. In vers 2 staat: Moet je door het water gaan – ik ben bij je; of door rivieren – je wordt niet meegesleurd. Dit is gesymboliseerd door een glazen bak met water en kiezelstenen (een rivier). Langs het water staan gras en bloemen (de oever). Tussen had gras is een fatsia blad zichtbaar, wat de zegenende hand van God symboliseert. Uit het water komt een tweede fatsie blad, wat staat voor de helpende hand van God.

 

In het water staan 4 glaasjes die de 4 dopelingen symboliseren. In ieder glas liggen steentjes (de rivierbodem), een witte roos (de dopeling), een hederablad (God’s trouw) en pareltjes (de dopelingen en hun broertjes en zusjes).