• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

TE KOOP - SNEEUWKETTINGEN
Vanuit de Rommelmarkt commissie zijn er diverse typen/maten sneeuwkettingen te koop. Klik hier voor een overzicht van de verschillende typen. Heeft u interesse? Neem dan contact op met Henk Oosterom op tel. 06-144 18 748.

TE HUUR
Dit springkussen is te huur voor uw feestje of evenement voor Eur. 50,= per dag. Inclusief luchtblazer voor het opblazen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Deze partytent is te huur voor uw feestje of evenement voor Eur. 50,= per dag. De afmeting van deze partytent is 8 x 4 meter.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Voor meer informatie of het maken van een afspraak voor de verhuur kunt u bellen met de familie Smit, tel. (0182)619406, of email:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 
De opbrengst komt ten goede aan de Evenementen commissie van De Rank