• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De eerste zondag na Pinksteren, dit jaar op 30 mei, vindt traditiegetrouw de Zondag voor de Vervolgde Kerk plaats. Dit moment is gekozen omdat de vervolging van christenen al kort na de uitstorting van de Heilige Geest begon.

Op de Zondag voor de Vervolgde Kerk leven we mee met onze broers en zussen, overal ter wereld, die lijden vanwege hun geloof. Om die reden zal onze kerkdienst op de 30e in het teken staan van de vervolgde kerk. We zien uit naar een mooie dienst.

Ook dit jaar kunt u kaarten sturen naar vervolgde christenen om hen te bemoedigen en om te laten weten dat wij voor hen bidden en aan hen denken. Doet u mee en bidt u voor hen?
U vindt hier de adressen en de instructies die van belang zijn bij het schrijven naar onze vervolgde broeders en zusters.

Namens de zwo-commissie, hartelijk dank!

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten