• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De diaconale collecte op zondag 8 augustus is voor de Stichting Epafras. Epafras steunt Nederlanders die vastzitten in buitenlandse gevangenissen. Vanuit onze overtuiging dat ieder mens waardevol is, laten wij niemand zitten. Het leven in een gevangenis is zwaar. Je zit vaak in overbevolkte cellen. Je krijgt geen gezond eten. Je kunt nauwelijks luchten. Je begrijpt de taal niet. De juridische procedures zijn ingewikkeld. Je familie zie je niet en juist daar moet je jarenlang wachten op je vrijheid. We zorgen samen met Gevangenenzorg Nederland dat kinderen van gevangenen in het buitenland een verjaardagscadeau krijgen. Zo maken we de zware tijd in detentie iets lichter. 

De diaconale collecte op 15 augustus 2021 is voor Gevangenenzorg Nederland. Gevangenenzorg Nederland is een christelijke vrijwilligersorganisatie voor gevangenen, tbs-gestelden en hun familieleden. Ruim 600 vrijwilligers gaan hier op bezoek. Op deze manier proberen zij iets voor hun medemens te betekenen. Ze bieden een luisterend oor en proberen iemand verder te helpen door morele en praktische ondersteuning te bieden. Ook na vrijlating blijft de vrijwilliger betrokken.
Om hulp te kunnen blijven bieden zijn¬†structurele financi√ęle middelen hard¬†nodig.

Daarom bevelen wij bovengenoemde collectes van harte bij u aan!
de diaconie

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten