• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Wat is het doel van mijn leven? Wat moet ik met het christelijk geloof?

Allemaal vragen die je kunt stellen op Alpha. Tijdens tien interactieve en gezellige bijeenkomsten ontdek je wat christelijk geloof inhoudt. Zie voor meer informatie: https://www.meerinwaddinxveen.nl of https://alpha-cursus.nl/over-alpha/
Ook dit najaar starten wij in Waddinxveen een Alpha cursus. Op de woensdagavonden tussen 13 oktober en 12 januari wordt de cursus gehouden in de TOV-school aan de Parklaan. We beginnen om 19.00 uur met een maaltijd waarna, na een inleiding over het thema, er met elkaar van gedachten wordt gewisseld. 

Misschien weet je iemand in je omgeving die graag meer wil weten over jouw christelijk geloof, nodig hem of haar dan vrijblijvend uit voor de eerste avond. 
Mocht je interesse hebben of je al op willen geven, neem dan even contact op met Jeroen van Gent, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Corona richtlijnen

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten