• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Het kamp van De Rank komt weer dichterbij en we gaan weer met een mooie club deelnemers en kampcrewleden op pad.

We gaan er een mooi weekend van maken, maar dat gaat niet zonder jullie hulp. Dit jaar organiseren wij weer de boodschappenactie. In de hal van het Coenecoop College staan wij voor en na de dienst op zondag 1 en 8 mei (als dan nog niet alle briefjes weg zijn 😉) met een tafel vol boodschappenbriefjes.
Komt u één of twee of misschien wel drie briefjes halen? U kunt de boodschappen inleveren bij de deur van de kerk in een krat op 8 mei in de Rank en 15 mei in de Ontmoetingskerk voor de Kompasdienst.


Komt dit niet uit dan kunt u 16 & 19 mei tussen 18.30 - 20.00 uur bij Ward van Teijlingen op Schuberthof 28 of bij Floris de Kruijf op Regulus 2 de boodschappen inleveren.

Is boodschappen doen voor u niet mogelijk, maar wilt u ons toch sponsoren, dan kan dit door een bedrag over te maken op: NL70 RABO 0373.7318.41 t.n.v. CvK Protestantse gemeente te Waddinxveen inz. De Rank kampgeld, o.v.v. “boodschappenactie”.

Helpt u ons om kamp 2022 niet in Rook te laten opgaan. Alvast bedankt!

De kampcrew 2022