• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Talloze rapporten over klimaatverandering tuimelen over elkaar heen.
Wat moeten we hiermee?

De één komt in beweging, de ander wantrouwt deze berichten of haalt de schouders op. Moet de kerk voorop lopen in de zorg om de aarde of wijkt ze dan juist af van haar missie om het Evangelie te verkondigen? Moeten we ons inzetten om een leefbare aarde door te geven aan jongere generaties of is dat niet nodig omdat we een ‘nieuwe hemel en een nieuwe aarde’ verwachten?

Zondagavond 26 juni denken we met elkaar na over een Bijbelse visie op klimaat met als thema 'Groene theologie'.

Van harte welkom in deze bijbelstudiedienst die wordt geleid door ds Harald Overeem.

Kerkdiensten

Activiteiten