• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Het duurt nog even, maar op zondag 18 september 2022 is er na de ochtenddienst voor jong tot oud weer een activiteitenmarkt. Zo bij de start van een nieuw kerkelijk seizoen is dit hét moment om je activiteit binnen De Rank op de kaart te zetten en om nieuwe deelnemers of leiding voor jouw activiteit te werven.
De activiteitenmarkt zal worden gehouden na de ochtenddienst van +/-11.30-13.00 uur. Het is leuk om jouw/ jullie activiteit op een originele manier te presenteren. Dat mag je weer helemaal zelf invullen: een leuke aankleding van je kraam/tafels, een presentatie, een sketch, een lied, enz.

Bij mooi weer zal de activiteitenmarkt net als vorig jaar buiten plaatsvinden. In de week voorafgaand aan de activiteitenmarkt ontvangen jullie nog bericht wanneer de kraam kan worden ingericht.

Activiteitenboekje
Ook dit jaar willen we weer een activiteitenboekje maken, gemeenteleden hebben dan een mooi overzicht van alle activiteiten voor het komend seizoen (klik hiervoor het boekje van 2021). Deze informatie kan ook dienen als input voor de website van De Rank.
Wat hebben we van jullie nodig? Een Word-document, max. half A4, met daarin:

  • Naam van de activiteit
  • Omschrijving van de activiteit
  • Data, tijd en locatie
  • Contactgegevens activiteitenleider

Hierbij het verzoek om uiterlijk vrijdag 26 augustus per mail (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) deze informatie aan te leveren en of we een kraam voor je moeten reserveren voor de activiteitenmarkt.

Klaas-Wouter van Vuuren