• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Bij de Interkerkelijke Werkgroep Vluchtelingen Waddinxveen is de vraag gekomen of er fietsles gegeven kan worden. Een aantal dames, die nog niet zo lang in Waddinxveen wonen, wil heel graag leren fietsen!!

Petra Blonk is bereid gevonden dit op te zetten. Gedacht wordt aan een paar uur op de maandagmiddagen. Meestal kan men na een paar lessen en verkeerslessen aardig van start. Dus het hoeft niet lang te duren.
Maar: er zijn nog maatjes nodig!! Wie wil een aantal maandagen meehelpen??Geef je op bij Petra Blonk, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of vraag informatie bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.