• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Tijdens de diverse kerstvieringen is aan ons verteld dat Jezus in onze wereld gekomen is en zijn liefde als een licht heeft laten schijnen naar zijn omgeving.
In de maand januari willen wij aandacht geven aan hoe we, ieder op zijn/haar manier, iets van Gods licht laten zien aan de mensen om ons heen.
Door dit te delen kunnen we anderen inspireren om ook een manier te vinden om het licht te delen.

Schrijf daarom na de kerkdiensten op een vlaggetje hoe u/jij een licht bent/kan zijn voor een ander. De vlaggetjes liggen op de koffietafels. Daarom hebben we vanaf begin januari in onze kerkzalen vlaggenlijnen gespannen waaraan u uw vlaggetje kunt hangen met daarop uw ‘manier van Gods licht delen’.
Loop gerust ook eens langs deze vlaggetjes en wie weet valt je een nieuw idee toe. Neem een vlaggetje; schrijf jouw ervaring van Gods licht delen er op(mag anoniem), en hang het aan de vlaggetjes lijn.
Hoe ben jij ben jij een lichtje voor een ander?

Missionaire werkgroep PGW