• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Komende zondag is het zover! Bij de in/uitgang van de kerk staat een tafel met boodschappenbriefjes voor het kamp van 2-4 juni a.s.

Komt u ook even langs om ons op deze manier financieel te ondersteunen? U mag zelf de boodschappen kiezen die u wilt halen. Een pot pindakaas, een rol koekjes, een zak chips of een blik knakworsten en nog veel meer boodschappen om uit te kiezen. De boodschappen kunnen op 21 en 28 mei in de kerk worden ingeleverd. Of op 30 en 31 mei tussen 18:30 – 20:00 uur op het adres: Regulus 2. Alle inleverinformatie vindt u ook op de briefjes. 

Bent u niet in de gelegenheid om boodschappen te doen, maar wilt u ons wel ondersteunen dan kan dit door een gift over te maken op rek.nr. NL70 RABO 0373 7318 41 t.n.v CvK Protestantse gemeente te Waddinxveen inz De Rank kampgeld, o.v.v. Boodschappen. Hier kunnen wij dan de niet-houdbare boodschappen van kopen.

We hopen u bij de boodschappentafel te zien!
De kampcrew