• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

De inschrijving voor kamp 2020 is gesloten. Met 107 kampgangers (25 leiders en 82 kampdeelnemers) gaan we over zes weken groots vieren dat kamp De Rank 20 jaar bestaat. We gaan, net als andere jaren, op kamp met kinderen en tieners van binnen en buiten De Rank. Het wordt dit jaar wel echt een feestje, met supertoffe spellen, verrassende themamomenten en uiteraard een knalfuif op de Bonte Avond.

We zullen met elkaar terugkijken op 20 jaar kamp. Daarvoor hebben we wat hulp nodig.

Ben jij ooit mee geweest op kamp? Als deelnemer of als leiding? Dan vragen wij je om de vragenlijst hieronder (of hier) in te vullen, zodat wij de leukste weetjes en feitjes op een rijtje krijgen. Het is geen lange vragenlijst, maar we beloven niet dat het een makkelijke is…

Het is wel heel leuk om terug te duiken in jouw kampverleden! Want wat was nou het beste thema, het leukste spel? En welke locatie was jouw favoriet? Welke leiding komt er meteen bij je op als je aan kamp denkt en wat is jouw grappigste, gekste, ontroerendste of leukste kampherinnering? 

We hopen op veel ingevulde formulieren!

De kampcommissie