• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Op zaterdag 8 februari wordt er weer de grote “Rank Kennis Quiz” georganiseerd.

Met vragen voor jong en oud, uiteraard over De Rank, maar ook over de Bijbel, mede-Rankers, etc. De vragen zijn voor jong en oud, waaronder ook met beeld en geluid, te beantwoorden op papier of met de bekende ‘drukknoppen’. Na aanmelding voor deze quiz zorgen wij dat er evenwichtige teams gevormd worden, die vervolgens de ludieke, maar spannende strijd met elkaar zullen aangaan. Daar moet je dus (weer) bij zijn!

Inloop in het Coenecoop College is vanaf 15.30 uur en de Rank Kennis Quiz begint om 16.00 uur.

Aansluitend, vanaf ca. 18.00 uur, is er vervolgens de jaarlijkse Agapè-maaltijd. De bedoeling is dat iedereen een eigen gerecht meeneemt voor het aantal personen met wie je komt. Van al deze gerechten wordt een buffet gemaakt waarvan vervolgens gezamenlijk gegeten kan worden. In eerdere jaren was het met een grote groep mensen altijd erg gezellig. En dat verwachten we dit jaar weer!

Aanmelden kan de komende zondagen in de kerk en ook hier(onder).

De evenementencommissie

 

Vanwege het coronavirus
zijn er geen activiteiten in De Rank.

De kerkdiensten op zondagmorgen
worden via Youtube uitgezonden.

Meer informatie