• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Kijk hieronder het filmpje dat in de dienst van 31 mei werd getoond en waarin inwoners van Waddinxveen uit diverse kerken het Onze Vader in even zovele talen laten horen.

Het vuur van de Heilige Geest vervult ons ook nu, juist nu! Nu wij in onze 'eigen' woonkamer-kerk en niet in onze vertrouwde kerkgebouwen is het de Geest die ons laat getuigen van de liefde, genade en wederopstanding van Jezus. Zijn liefde is ook voor jou, die krijg je om niets uit genade. Het maakt dus niets uit of je alles goed of juist fout doet. In jouw hart wil de Geest Gods liefde uit gieten. Hij vervult jou met vreugde en vrede!

Bekijk hier het filmpje:

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten