• Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Nadat we ons jubileum vorig jaar op een heel bijzondere wijze hebben gevierd, in Waddinxveen, heeft de kampcommissie zich over het kampweekend van 2021 gebogen. De eerste vergadering met de kampcrew is zelfs al geweest. Toch halen de maatregelen ons een beetje in en hebben we moeten besluiten om kamp 2021 te verplaatsen. Met alle onzekerheden en maatregelen die, zo wordt ons door de experts voorgehouden, nog wel even gaan duren, is de kans dat we in april op kamp kunnen met alle jeugd, erg klein. Dan weten we zeker dat het een mission impossible gaat worden!

Daarom hebben we besloten kamp 2021 te verschuiven naar het weekend van 5-7 november 2021. De kamplocatie blijft ongewijzigd De Kievit in Esbeek. Wat kijken we ernaar uit!

Markeer het alvast groot op je kalender:

De Kamp-crew

Coronavirus

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie