• Coenecoop College, locatie van De Rank

  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Zaterdag 11 november is er weer de jaarlijkse Snuffelmarkt van De Rank in het Coenecoop College. Van speelgoed en knuffels, tot antiek, CD’s maar ook boeken, planten en bloemen en ook overheerlijke kaas. En natuurlijk de onovertroffen catering met koffie, thee en gebak maar ook de hartige trek kan er worden gestild. En bij het weggaan natuurlijk een zak vers gebakken oliebollen. U kunt de oliebollen hier (of hieronder) alvast bestellen.

De opbrengst is bestemd voor de activiteiten in De Rank, in het bijzonder die ten behoeve van de viering van het 20-jarig jubileum. Dus houd deze dag vrij en wees erbij!

[ U kunt uw - nog goed bruikbare spullen - nog brengen bij de Smitshoeve, Henegouwerweg 100. Graag even een berichtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of tel. 619406 als u iets wilt komen brengen ].

 

Kerkdiensten

Activiteiten