• Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Inrichting Ontmoetingskerk

  • Inrichting Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Immanuëlkerk

Kerkomroep

Opnames uit de Ontmoetingskerk.
Opnamedatum wordt hieronder twee keer getoond: de ene is met video, de andere alleen met geluid.

----------------------
Privacy Verklaring

×

Bericht

Failed loading XML...

Aanstaande zondag 17 september is de gezamenlijke startzondag van de wijkgemeenten 't Spectrum en De Rank.

Na de ochtenddienst kunt u de activiteitenmarkt bezoeken. U kunt dan kennismaken met een aantal activiteiten die dit jaar binnen de Protestantse Gemeente Waddinxveen (PGW) worden georganiseerd. Van harte welkom om een kijkje te komen nemen bij de tafels in de hal.

Ook is er een activiteitenboekje gemaakt waarin alle activiteiten die dit jaar binnen de wijkgemeenten 't Spectrum en De Rank worden georganiseerd zijn opgenomen. Dit boekje is ook digitaal beschikbaar via de website (zie hieronder) en de kerkapps.

Wij nodigen iedereen van harte uit om deel te nemen aan de activiteiten die dit seizoen worden georganiseerd. Bezoek ook gerust eens een activiteit van de andere wijkgemeente. Wij hopen elkaar ook het komende seizoen weer te ontmoeten, beter te leren kennen, en te groeien in geloof, hoop en liefde.

Klik hier om het activiteitenboekje te lezen/downloaden.

Kerkdiensten

Zondag 28 apr 2024

Immanuëlkerk
  • 09:00 ds. C. de Jong, Houten

Zondag 5 mei 2024

Immanuëlkerk
  • 11:00 ds. C.C.A. Melgers

Donderdag 9 mei 2024

Ontmoetingskerk
  • 09:30 ds. C.C.A. Melgers, Hemelvaart van de Heer

Zondag 12 mei 2024

Ontmoetingskerk
  • 11:00 pastor M. Lems-Groeneweg, Nieuwerkerk a/d IJssel

Zondag 19 mei 2024

Ontmoetingskerk
  • 11:00 ds. C.C.A. Melgers en pastor M. Sonneveld, Pinksteren

Activiteiten