• Kerkbalans 2022
  • Banner Welkom in De Rank
  • Coenecoop College, locatie van De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Vandaag staat Ruth 3 centraal in de kindernevendienst. In dit gedeelte zoekt Ruth Gods hulp. In de projectverbeelding is een silhouet te zien van Ruth.

Ondanks dat Ruth nu eten heeft, is ze nog steeds onzeker over haar toekomst. Ruth gaat in de nacht naar Boaz toe en vraagt om hulp. Vanuit geloof in God wil Boaz die tegen over Ruth staat in de verbeelding, losser voor haar zijn. Hij komt te hulp en geeft bescherming.

De figuur van Ruth wordt licht van kleur, het paars verdwijnt en in de plaats daarvan komt de kleur roze steeds meer naar voren. Ruth vertrouwen in God wordt versterkt. De liefde tussen Boaz en Ruth groeit.

De kindernevendienstleiding

Corona richtlijnen

Klik hier voor meer informatie en 
veelgestelde vragen over het
coronavirus en De Rank.

Meer informatie

Kerkdiensten