• Banner Welkom in De Rank
  • Liturgisch centrum De Rank, wit

  • Liturgisch centrum De Rank, paars

Wat is Taizé?
Taizé is een klein plaatsje in het hart van Frankrijk. Halverwege de Tweede Wereldoorlog konden Joodse vluchtelingen er schuilen, omdat een paar broeders hen onderdak bood.
Inmiddels wonen in deze kloostergemeenschap ongeveer honderd broeders. Ze willen graag met anderen het geloof delen en dan in het bijzonder met jongeren.

Elk jaar komen er meer dan tweehonderdduizend jongeren uit de hele wereld naar Taizé. Ook ouderen zijn welkom!

Elke dag heeft hetzelfde ritme en het leven is eenvoudig. Je bent welkom bij de drie gebedsdiensten waarin je in allerlei talen met elkaar zingt en er tijd is voor bezinning. Ook is er dagelijks een Bijbelstudie en praat je daarna verder hierover in kleine groepjes. Je hebt genoeg tijd voor verdieping en tijd om op adem te komen.

Ga je mee naar Taizé?
We zijn van plan om met een groep uit Waddinxveen van 4 tot en met 7 mei 2023 naar Taizé te gaan.

Wil je meer weten over Taizé?
Op 20 oktober kunnen we er meer over vertellen! Je bent van harte welkom vanaf 19.45 uur in de Immanuelkerk.
Je kunt je uiteraard al opgeven bij een van ons!

Annemarijn Bruil, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.