• Banner Welkom in De Rank
 • Liturgisch centrum De Rank, wit

 • Liturgisch centrum De Rank, paarsIk zag, ik zag…

 • een zon die erg haar best deed om er een mooi weekend van te maken, wat best lukte, ook al was het soms wat fris
 • een bus vol deelnemers die er met elkaar een feestje van maakten
 • een groep van heel enthousiaste kampcrewleden, die na maanden voorbereiding eindelijk los mochten
 • heel wat creatieve, actieve, sportieve spellen voor de tieners en kinderen
 • een superleuke kamplocatie, met een eigen speelbos, privébos, speeltuin, dieren, een goed uitgeruste keuken en grote recreatiezaal een heel gezellige groep tieners en kinderen, die elkaar in de vrije tijd opzochten om te volleyballen, voetballen of te knuffelen met de konijnen
 • Pieter, die met zijn vrienden ook op kamp ging, maar met Erica de bus miste omdat hij zoveel zag in de natuur om zich heen
 • Pieter, die toch was aangekomen met Erica, lang leve de trein, maar het bij de activiteit flink verpestte voor zijn team, toen hij iemand van de tegenpartij hielp, die viel… nu verloren ze… team Pieter boos op Pieter
 • Pieter, die het even niet meer zag zitten, omdat zijn vrienden boos op hem waren. Hij legde uit dat hij nou eenmaal enorm genoot van de natuur, omdat hij daar God in zag en ook dat hij natuurlijk niet door kan lopen als een ander valt, ook al is het iemand van de tegenpartij. Dat zou Jezus toch ook niet doen?
 • heel veel lekker eten, mede dankzij alle mensen die boodschappen voor ons deden en dat supergoed verzorgd werd door onze keukencrew
 • een bonte avond, met heel veel verklede kinderen, tieners en leiding. Zo had je bijvoorbeeld: Hotdog Harald, Pieter Patat, Axelotl Anne, Kees Kerktoren, Noach Niels, Wortel Wouter, Lala Laura, Flamingo Femke, Minnie Mouse Marriëtte, maar ook Lampjes Lieke en Lianne, eendjes Eva en Emmelie, Skelet Sjoerd, dokter Dani (voor intimi ook wel bekend als Internist Inad), Stitch Sanne en Angel Anouk en nog veel meer superleuk bedachte outfits.
 • heel veel leuke acts op die bonte avond, gelukkig ook van Pieter en zijn vrienden, die hem wel vergeven hadden
 • leuke, maar toch ook spannende nachtspellen
 • dat het voor sommigen heel spannend was om geblinddoekt door het donkere bos geleid te worden door je teamgenoten, zeker als er dan ook nog wat leiding rondloopt, die er plezier uit haalt om je te laten schrikken.
 • twee redelijk rustige nachten
 • twee ochtenden ochtendgymnastiek, door de één wat enthousiaster dan de ander
 • een mooie kampdienst waarin Pieter, Erica en Jolanda verbinding hadden met Harald en zo antwoord kregen op hun vragen over niet zien en toch geloven
 • een weer heel bijzondere zondagslunch, uiteraard met broodje knakworst, maar ook met kaas en hagelslag op één broodje en nog wat vreemde combinaties, maar dat hoort op zondagmiddag
 • een supersnelle afwasploeg
 • dat het snoepwinkeltje dit jaar € 100,- heeft opgeleverd voor team Wheels for Wonders, Giro di Kika
 • een heel tof laatste spel in het bos met elkaar, waarin vier prachtige nesten werden gebouwd, waarin de eieren verzameld konden worden 
 • nog één keer keihard met elkaar het kamplied zingen voor we er weer een punt achter zetten en een tikje moe, maar enorm voldaan naar huis gingen
 • dat het een goed en bovenal gezegend kampweekend was!