• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Liturgisch centrum De Rank

Kerkdiensten


Zondag 10 juli 2022

De Rank 10:00 uur Mw. M.E. Verschoof, Utrecht
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. M.M.M. Leijdens, Burgh Haamstede


Zondag 17 juli 2022

De Rank 10:00 uur Ds. W.J. van Schaik, Dordrecht
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. T. Gaastra


Zondag 24 juli 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem
Ontmoetingskerk 09:30 uur pastor M. Lems-Groeneweg


Zondag 31 juli 2022

De Rank 10:00 uur Dhr. J. de With, Gouda
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. M. Jonker, Houten, RTW


Zondag 7 augustus 2022

De Rank 10:00 uur Dhr. J. Spoor, Gouda
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. J. Magliano-Tromp, Den Haag


Zondag 14 augustus 2022

De Rank 10:00 uur Dhr. A. van der Maas, Albanië/Waddinxveen
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. A. ter Schuur- v.d. Plicht en pastor M. Sonneveld, afscheidsdienst


Zondag 21 augustus 2022

De Rank 10:00 uur Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. P.L. de Jong, Rotterdam, RTW


Zondag 28 augustus 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Avondmaal)
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. A. ter Schuur-v.d. Plicht, Heilig Avondmaal


Zondag 4 september 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Bevest. ambtsdragers)
18:30 uur Ds. C. van den Berg, Gouda (Jeugddienst)
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. mw. M. van Diepen, Reeuwijk


Zondag 11 september 2022

De Rank 10:00 uur Ds. M. Kollenstaart, Goudriaan
18:30 uur Ds. J. Overeem (Goud van Oud, Zangdienst)
Ontmoetingskerk 09:30 uur pastor Marina Sonneveld


Zondag 18 september 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Startzondag / Act.markt / Kerkproeverij)
18:30 uur Ds. J. Schaap, Rotterdam
Ontmoetingskerk 09:30 uur ds. A. ter Schuur-v.d. Plicht, Startzondag/Kerkproeverij


Zondag 25 september 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Doopdienst)
18:30 uur Ds. J.A. van der Schoot, Gouda (Gespreksdienst)
Ontmoetingskerk 09:30 uur mw. M. Lok-Maarleveld, geestelijk verzorger Ipse de BruggenRTW


Zondag 2 oktober 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Israëlzondag)
18:30 uur Mw. J. Zonnenberg-de Beer, H'veld-G'dam (Jeugddienst)


Zondag 9 oktober 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (ZWO)
18:30 uur Ds. R.B. ten Hoopen, Bergambacht (Gespreksdienst)


Zondag 16 oktober 2022

De Rank 10:00 uur Ds. C. Rentier, Amersfoort
16:00 uur Ds. M.J. Zandbergen (Kidspraise)


Zondag 23 oktober 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Avondmaal)
18:30 uur Ds. J. Schaap, Rotterdam (Lofprijzingsdienst)


Zondag 30 oktober 2022

De Rank 10:00 uur Dhr. M. de Jong, Rotterdam
18:30 uur Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam


Zondag 6 november 2022

De Rank 10:00 uur Ds. A.G. Wassenaar, Drunen (Oogstdienst, Jeugddienst)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Taizéviering)


Zondag 13 november 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Doopdienst)
18:30 uur Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Gespreksdienst)


Zondag 20 november 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Gedachteniszondag)
18:30 uur Ds. J. Schaap, Rotterdam


Zondag 27 november 2022

De Rank 10:00 uur Ds. C. van den Berg, Gouda (1e advent)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Jeugddienst)


Zondag 4 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (2e advent)
18:30 uur Dhr. P.M. van Dam, Houten


Zondag 11 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen (3e advent)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Kerstzangdienst)


Zondag 18 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (4e advent)
18:30 uur Ds. B. Plaisier, Gouda


Zaterdag 24 december 2022

De Rank 14:00 uur Kerst = Feest
19:00 uur Kerst = Feest
19:00 uur Kerst = Feest
21:30 uur Kerst = Feest
21:30 uur Kerst = Feest


Eerste Kerstdag 25 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Eerste Kerstdag, Gezinsdienst)


Oudjaarsdag 31 december 2022

De Rank 19:30 uur Ds. J. Overeem (Oudejaarsdienst)