• Liturgisch centrum Immanuëlkerk

  • Liturgisch centrum Ontmoetingskerk

  • Liturgisch centrum De Rank

Kerkdiensten


Zondag 4 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (2e advent)
18:30 uur Ds. P.H. Zaadstra, Kockengen
Ontmoetingskerk 10:00 uur ds. T.T. van Leeuwen, Waddinxveen


Zondag 11 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen (3e advent)
Immanuëlkerk 19:30 uur Ds. J. Overeem (Kerstzangdienst)
Ontmoetingskerk 10:00 uur ds. M. Leijdens, Burgh Haamstede


Zondag 18 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (4e advent)
18:30 uur Ds. B. Plaisier, Gouda
Ontmoetingskerk 10:00 uur ds. A. Roding-Schilt, Schoonhoven
15:45 uur Kerk op Schootviering, mw. Inger Huls


Zaterdag 24 december 2022

De Rank 14:00 uur Kerst = Feest - Kids
19:00 uur Kerst = Feest
21:30 uur Kerst = Feest
Immanuëlkerk 21:30 uur ds. R. Braakhuis, Ammerstol


Eerste Kerstdag 25 december 2022

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Eerste Kerstdag, Gezinsdienst)
Ontmoetingskerk 10:00 uur ds. J.P. Koning, Reeuwijk


Oudjaarsdag 31 december 2022

De Rank 19:30 uur Ds. J. Overeem (Oudejaarsdienst)
Ontmoetingskerk 19:30 uur pastor D. Adams-Booster, Waddinxveen


Nieuwjaarsdag 1 januari 2023

De Rank 11:00 uur Ds. mw.E.L.van Schie-Hofman, Gouda (Nieuwjaarsdienst)


Zondag 8 januari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Avondmaal)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Lofprijzingsdienst)


Zondag 15 januari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. C. van den Berg, Gouda
18:30 uur [ week van gebed ]


Vrijdag 20 januari 2023

Immanuëlkerk 19:30 uur Taizéviering


Zondag 22 januari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem
18:30 uur Ds. J. Overeem (Jeugddienst)


Zondag 29 januari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. P.M. Sonnenberg, Utrecht (Missionaire zondag)
18:00 uur Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Themadienst)


Zondag 5 februari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Kerk en schooldienst)
18:30 uur Ds. J.A. van der Schoot, Gouda


Zondag 12 februari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. mw. M.J. Ouwerkerk, Schoonhoven
18:30 uur Ds. J. Overeem (Kampvuurdienst)


Zondag 19 februari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (begin lijdenstijd)
18:30 uur Ds. M. Kollenstaart, Goudriaan (Jeugddienst)


Zondag 26 februari 2023

De Rank 10:00 uur Ds. T.L.J. Bos , Waddinxveen
18:30 uur Ds. J. Overeem (Themadienst)


Zondag 5 maart 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (ZWO dienst)
18:30 uur Ds. C.M. van Loon, Rotterdam


Zondag 12 maart 2023

De Rank 10:00 uur Ds. R.B. ten Hoopen, Bergambacht (Biddag)
17:00 uur Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen (24 Uur Zonder)


Vrijdag 17 maart 2023

Immanuëlkerk 19:30 uur Taizéviering


Zondag 19 maart 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Doopdienst)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Lofprijzingsdienst)


Zondag 26 maart 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Gemeentezondag)


Zondag 2 april 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Palmzondag, Belijdenisdienst)
18:30 uur Ds. W.J. van Schaik, Zeist


Donderdag 6 april 2023

De Rank 19:30 uur Ds. J. Overeem (Witte Donderdag, Avondmaal)


Vrijdag 7 april 2023

De Rank 19:30 uur Ds. J. Overeem (Goede Vrijdag)


Zaterdag 8 april 2023

De Rank 19:30 uur Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Stille Zaterdag)


Zondag 9 april 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Pasen)


Zondag 16 april 2023

De Rank 10:00 uur Ds. mw. H.van Briemen-Cammeraat, Capelle a/d IJssel
16:00 uur Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen (Kidspraise)


Zondag 23 april 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Jeugddienst)
18:30 uur Ds. J. Scheele-Goedhart, Amsterdam


Zondag 30 april 2023

De Rank 10:00 uur [ nog in te vullen ]
18:30 uur Ds. J. Overeem (Themadienst)


Zondag 7 mei 2023

De Rank 10:00 uur [ nog in te vullen ]
18:30 uur Ds. mw. G.J. Stougie, Pernis


Vrijdag 12 mei 2023

Immanuëlkerk 19:30 uur Taizéviering


Zondag 14 mei 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem
18:30 uur Ds. J. Schaap, Rotterdam (Goud van Oud Zangdienst)


Donderdag 18 mei 2023

09:30 uur Ds. J. Overeem (Hemelvaartsdag)


Zondag 21 mei 2023

De Rank 10:00 uur Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen
18:30 uur Ds. J. Overeem (Jeugddienst)


Zondag 28 mei 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Pinksteren)


Zondag 4 juni 2023

De Rank 10:00 uur Ds.mw.E.L.van Schie-Hofman, Gouda (Vervolgde Kerk)
18:30 uur Dhr. P.M. van Dam, Houten


Zondag 11 juni 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Avondmaal)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Lofprijzingsdienst)


Vrijdag 16 juni 2023

Immanuëlkerk 19:30 uur Taizéviering


Zondag 18 juni 2023

De Rank 10:00 uur Ds. C. Bregman, Soest
18:30 uur Ds. M. Kollenstaart, Goudriaan (Themadienst)


Zondag 25 juni 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Doopdienst)
18:30 uur Ds. J. Overeem


Zondag 2 juli 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Gezinsdienst)


Zondag 9 juli 2023

De Rank 10:00 uur Ds. G.J. van den Bos, Ede


Zondag 16 juli 2023

De Rank 10:00 uur Mw. A.A. Bogerd-Looijen, Veenendaal


Zondag 23 juli 2023

De Rank 10:00 uur Ds.mw. H.B. Graafland, Ternaard


Zondag 30 juli 2023

De Rank 10:00 uur [ nog in te vullen ]


Zondag 6 augustus 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J.A. van der Schoot, Gouda


Zondag 13 augustus 2023

De Rank 10:00 uur Dhr. A. van der Maas, Albanië/W'veen


Zondag 20 augustus 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem


Zondag 27 augustus 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Avondmaal)


Zondag 3 september 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Bevest. ambtsdragers)
18:30 uur Ds. mw. E.W. Bruggeman, Amsterdam (Themadienst)


Zondag 10 september 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Kompasdienst?)
18:30 uur Mw. J. Zonnenberg-de Beer, H'veld-G'dam (Jeugddienst)


Zondag 17 september 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Startzondag)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Goud van Oud Zangdienst)


Zondag 24 september 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Doopdienst)
18:30 uur Ds. W.J. de Hek, Utrecht


Zondag 1 oktober 2023

De Rank 10:00 uur Ds. W.J. van Schaik, Zeist (Israelzondag)
18:30 uur Ds. T.L.J. Bos, Waddinxveen (Themadienst)


Zondag 8 oktober 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (ZWO dienst)
16:00 uur Ds. J. Overeem (Kidspraise)


Zondag 15 oktober 2023

De Rank 10:00 uur Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg
18:30 uur Ds. J. Overeem


Zondag 22 oktober 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Avondmaal)
18:30 uur Ds. C. Rentier, Amersfoort (Themadienst)


Zondag 29 oktober 2023

De Rank 10:00 uur Mw. J. Zonnenberg-de Beer H'veld-G'dam (Jeugddienst)
18:30 uur Ds. C. Bregman, Soest (Avondgebed met Canticum Novum)


Zondag 5 november 2023

De Rank 10:00 uur Ds. R. de Reuver, Houten (Oogstdienst)
18:30 uur Ds. J. Overeem


Zondag 12 november 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Doopdienst)
18:30 uur Ds. M.J. Zandbergen, Waddinxveen (Lofprijzingsdienst)


Zondag 19 november 2023

De Rank 10:00 uur Ds. mw. J.C. Scholte de Jong, Gouda
18:30 uur Ds. C. van den Berg, Gouda (Themadienst)


Zondag 26 november 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Gedachteniszondag)
18:30 uur Ds. J. Overeem (Jeugddienst)


Zondag 3 december 2023

De Rank 10:00 uur Ds. B. Plaisier, Gouda (1e Advent)
18:30 uur [ nog in te vullen ]


Zondag 10 december 2023

De Rank 10:00 uur Ds. mw. H.B. Graafland, Ternaard (2e Advent)
18:30 uur Ds. A.G. Wassenaar, Drunen


Zondag 17 december 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (3e Advent)
18:30 uur Ds. P.J. van der Ende, Rijnsburg (Kerstzangdienst)


Zondag 24 december 2023

14:00 uur Kerst = Feest - Kids
19:00 uur Kerst = Feest
21:30 uur Kerst = Feest
De Rank 10:00 uur [ nog in te vullen ], 4e Advent


Eerste Kerstdag 25 december 2023

De Rank 10:00 uur Ds. J. Overeem (Eerste Kerstdag)


Oudjaarsdag 31 december 2023

De Rank 19:30 uur Ds. J. Overeem (Oudejaarsdag)